Stravovací a ubytovací zařízení:

Rekreační objekt Myslivna-Zlatník
Rekreační objekt Myslivna byl zrekonstruován v roce 2008 z původní hájovny, která byla postavena v roce 1936 a až do roku 2006 byla využívána k tomuto účelu. Rekreační objekt si je možno pronajmout jako celek.
[více zde]

Stanice Horské služby
Od 1. května slouží členové HS Lysá hora o víkendech a svátcích pouze v jednom pracovníku a to na tel.: +420 597 431 702.
[více zde]

Ubytovna SKI Lysá hora
Místo a okolí: Nachází se na samém vrcholu nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd Lysé hoře (1323 m n. m.). Součástí chaty jsou sjezdovky. Vlek Jih: obtížnost lehká - modrá, délka: 360 m, povrch se upravuje.
[více zde]

Horská ubytovna Kameňák
Nachází se na samém vrcholu nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd Lysé hoře (1323 m n m.). Vlek Jih: obtížnost lehká - modrá, délka: 360 m, povrch se upravuje. Výhled na Tatry, Jeseníky a Fatru.
[více zde]

Horská chata Lysá hora
Restaurační zřízení se nachází na samém vrcholu nejvyšší hory Moravskoslezských Beskyd Lysé hoře (1323 m n. m.). Vlek Jih: obtížnost lehká - modrá, délka: 360 m, povrch se upravuje. Výhled na Tatry, Jeseníky a Fatru.
[více zde]

* Sezonní autobus na Lysou horu
V letní sezóně každou středu a pátek (mimo svátky)
[více zde]

Horský hotel Visalaje
Nachází se v bezpečné ale dostupné vzdálenosti od velkých měst, v krásném přírodním prostředí o nadmořské výšce přibližně 800 m., mezi třemi významnými vrcholy: nejvyšší horou a patronkou Beskyd - Lysou horou, Travným, který je obdařený stále ještě neporušenou přírodou a téměř absolutní absencí civilizačních prvků a tradiční turistickou lokalitou - Bílým Křížem.
[více zde]

Chata Visalaje
Restaurační zařízení se nachází u hlavní silnice přímo v centru Visalají vedle Horského hotelu Visalaje.
[více zde]

Horská chata Visalajka
Rodinný penzion nabízí komfortní ubytování v klidné oblasti Beskyd zvané Visalaje. Lyžování: Areál Biocel, areál Fela Zlatník, vleky Radegast a Visalaje, běžecké tratě.
[více zde]

Penzion Beskýdek
Stylová dřevěnice BESKÝDEK, se nachází mezi třemi významnými vrcholy a to nejvyšší horou Beskyd Lysou Horou, Travným a Bílým Křížem v rekreační oblasti Visalaje - obec Krásná, ve výšce 730 m n. m. 7 vleků pro děti i náročné v okolí (nejdále 2 km). Upravovaný běžkařský okruh přímo u chaty (délka asi 3 km).
[více zde]

Horská chata Sihly
Horská chata Sihly se nachází v chráněné krajinné oblasti v Beskydech v nadmořské výšce 700 m v oblasti známých lyžařských středisek Visalaje-Zlatník, v místě zvaném Sihly. Nejbližší a nejkvalitnější sjezdovka, která uspokojí i náročné lyžaře, je vzdálená pouhých 200 m, pod ní je také sjezdovka i pro nejmenší děti. Jsou zde rovněž krásné tratě na běžky, kolo a pěší turistiku. Nejatraktivnější z nich je výstup na nejvyšší horu Beskyd Lysou horu, dále Bílý kříž, Gruň, Trávný atd.
[více zde]

Restaurace Zlatník
Nachází se přímo u hlavní silnice v centru Krásné zvané Zlatník.
[více zde]

Chalupa Zlatník
Nachází se v lyžařském středisku Zlatník v katastru rekreační obce Krásná v Moravskoslezských Beskydech. Nejbližší lyžařský areál je vzdálený jen 100 m a nabízí večerní lyžování, lyžařskou školu (dětský vlek) a je uměle zasněžovaný. V okolí jsou krásné turistické a cyklistické trasy. Vrchol Lysé hory, nejvyšší hory Beskyd, je vzdálený pouhých 8 km.
[více zde]

Penzion Lukáš
Nachází se na Zlatníku v obci Krásná, 3,5 km od Visalaje v nadmořské výšce cca 650 m n .m. Turistika, cykloturistika, houbaření. V zimě možnostlyžování – vlek 50 m a 350 m od penzionu, další vleky na Visalajích.
[více zde]

Cyklo bar Zlatník
Venkovní posezení nejen pro cyklisty se nachází přímo na Zlatníku.
[více zde]

Chalupa Na Rozcestí
Rodinný penzion se nachází v místě zvaném Krásná-Papežov, 8 km směr Visalaje na rozcestí pod Lysou Horou (1323 m n. m.)
[více zde]

Dům Krásná č. ev. 0572
Chalupa se nachází přímo u hlavní silnice mezi obcí Krásná a Rozcestím cca 4 km ve směru na Zlatník.
[více zde]

Restaurace Rekreant
Nachází se v Krásné hned nedaleko obecního úřadu.
[více zde]

Restaurace Krásenka
Nachází se na Dolní Krásné.
[více zde]


Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie
| Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie |
| webdesign © 2007 IMAGE STUDIO s.r.o. |