Chalupa Zlatník

Nachází se v lyžařském středisku Zlatník v katastru rekreační obce Krásná v Moravskoslezských Beskydech. Nejbližší lyžařský areál je vzdálený jen 100 m a nabízí večerní lyžování, lyžařskou školu (dětský vlek) a je uměle zasněžovaný. V okolí jsou krásné turistické a cyklistické trasy. Vrchol Lysé hory, nejvyšší hory Beskyd, je vzdálený pouhých 8 km.

Vybavení a služby: Kapacita: 22 osob. Komfortní ubytování (sauna, společenská místnost s krbem, sklípek). Pobyt na chalupě je vhodný zejména pro rodiny s dětmi, ale také jako místo pro uspořádání různých kurzů a školení. Každý pokoj / apartmán má koupelnu se sprchovým koutem, umyvadlem a WC. Venkovní bazén, kryté venkovní posezení s grilem, ohniště, zahradní nábytek, dětský koutek (pískoviště, skluzavka, bazének). K dispozici jsou také ruské kuželky a stůl na stolní tenis. V celém objektu platí zákaz kouření a pobytu zvířat.

Stravování: Vlastní s možností vaření ve velmi dobře vybavených kuchyňských koutech. Nejbližší hospoda (Restaurace Zlatník) vzdálená cca 150 m.

Provozní doba: Celoročně.

Dostupnost: Chata je snadno dostupná autem i v zimě! Parkování u objektu.

internetové stránky: www.chalupazlatnik.cz

e-mail: chalupazlatnik@volny.cz

mobil: +420 606 484 767

kontaktní osoba: Bednářovi

adresa: Krásná 0557, 739 04 Pražmo

[Vloženo: ]


Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie
| Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie |
| webdesign © 2007 IMAGE STUDIO s.r.o. |