Horský hotel Visalaje

Nachází se v bezpečné ale dostupné vzdálenosti od velkých měst, v krásném přírodním prostředí o nadmořské výšce přibližně 800 m., mezi třemi významnými vrcholy: nejvyšší horou a patronkou Beskyd - Lysou horou, Travným, který je obdařený stále ještě neporušenou přírodou a téměř absolutní absencí civilizačních prvků a tradiční turistickou lokalitou - Bílým Křížem.

Vybavení a služby: Kapacita hotelu je 75 lůžek. Veškeré hotelové pokoje a každý dvoupokoj obsahují sociální zařízení (sprcha, toaleta, umyvadlo). K dispozici je společenská místnost (možnost pořádání oslav, svateb, školení, atp.), letní vyhlídková terasa (dětský bazének) a v zimě je to dětský lyžařský vlek + pro běžkaře okruh s upravenou stopou. K dispozici úschovna kol a lyží, volejbalové, fotbalové a dětské hřiště. V areálu hotelu najdou návštěvníci horské MINIZOO, ve kterém mohou být v přímém kontaktu se zvířaty. Od r. 2008 bude v provozu výtah a bezbarierový pokoj pro dva vozíčkáře.

Stravování: Hotelová restaurace - bar, billiard, elektronické šipky, stolní fotbal, bezbariérový přístup + WC, platba stravenkami SODEX, letní vyhlídková terasa (gril, možnost občerstvení).

Provozní doba: Celoročně.

internetové stránky: www.hotelvisalaje.ic.cz

e-mail: rosis@volny.cz, hotel.rezervace@centrum.cz

tel.: +420 558 647 481, +420 553 621 052

mobil: +420 602 967 750, +4

adresa: Krásná pod Lysou horou 255, 739 04 Pražmo

[Vloženo: ]


Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie
| Projekt byl realizován za finanční spoluúčasti Evropské unie |
| webdesign © 2007 IMAGE STUDIO s.r.o. |