Podpořme Ukrajinu! – odkaz na transparentní účet

Podpořme Ukrajinu!

Hledáte-li přímější cestu podpory, zadáte-li při platbě variabilní symbol 128 a do zprávy pro příjemce uvedete OU nebo PdF OU, budou Vámi poskytnuté finanční prostředky využity následovně:

1) Podle množství financí na transparentním účtu  se objedná nebo přímo v kamenných prodejnách nakoupí materiál (materiál je vyhledáván týmem studentů a objednávky schvaluje organizátor sbírky za Pedagogickou fakultu Ostravské Univerzity). Specializujeme se na zdravotnické potřeby a léky.

2) To se shromažďuje na PdF OU, Fráni Šrámka 3, Ostrava.

3) Pokud je materiálu dostatek na transport, připravuje se balení tohoto materiálu (pro toto je tým dobrovolníků z řad studentů).

4) Krabice se popíší, udělají se seznamy a domluví se termín předání na slovensko-ukrajinských hranicích do rukou paní Olhy, která materiál odveze do:

MONASTERY OF ST. NICHOLAS
OF THE ST. NICHOLAS PROVINCE

V této formě podpory se velmi angažuje PhDr. Marek Václavík, Ph.D., předseda spolku Včelaři Lubno, Včelařská stanice Krásná

Obec Krásná podpořila minulý pátek poslední humanitární zásilku směřující do Kláštera Sv. Mikuláše, a to devíti banánovými krabicemi trvanlivých potravin v hodnotě necelých 20 tis. Kč.

Po prvotní velké vlně solidarity dochází nyní k opadání počátečního zapálení pro věc, přičemž však pomoci je potřeba neustále a bohužel ještě dlouho bude.

Děkujeme za jakoukoliv podporu!